Головна / Земля / Вчені: Вегетаріанство врятує людство

Вчені: Вегетаріанство врятує людство

Британські вчені змогли розрахувати користь вегетаріанства для людства. Результати дослідження фахівці опублікували на сторінках наукового журналу Proceedings of the National Academy of Sciences.

Експерти з Оксфордського університету (University of Oxford) у ході тривалих досліджень прийшли до висновку, що відмова від вживання м’яса може принести багато користі для всього людства. Так, наприклад, дані по різних регіонах показали, що виробництво м’ясних продуктів безпосередньо взаємопов’язане з глобальним потеплінням, оскільки вирубується велика кількість дерев, звільняючи територію для пасовищ. Також тварини в цілому споживають тонни їжі, відзначають вчені.

Експерти розрахували, що, якщо в 2050 році в світі знизиться відсоток споживання м’яса, то цей факт дозволить запобігти до 5,1 мільйона смертей, а якщо більша частина населення погодиться перейти на вегетаріанство, то порятунок буде вже для 8,1 мільйона чоловік. Вчені впевнені, що більше користі вегетаріанство зможе принести країнам, що розвиваються, однак, щоб реалізувати такий план, від кожної людини потрібна велика кількість зусиль.