Земля

Експерти розповіли про предмети, небезпечних для зберігання в гаманці

Експерти в галузі езотерики стверджують, що зберігання в гаманці деяких предметів може нести загрозу фінансовому добробуту людини. Багато людей поруч з грошима кладуть чеки за покупки або фото сім’ї, але робити цього фахівці не рекомендують.

За словами експертів, чек є «відпрацьованою грошовою інформацією», тому може блокувати приплив фінансів, а іспанські вчені в результаті проведеного дослідження з’ясували, у папері для чеків міститься речовина під назвою бісфенол A, яка здатна спровокувати ризик розвитку раку або порушень репродуктивної функції. Не варто зберігати в гаманці і фото родичів, оскільки вони несуть особливу енергетику і теж здатні негативно впливати на фінансові канали, а рецепт на лікарський препарат несе «пам’ять» про хвороби, будучи негативним фактором для припливу коштів. Важливі документи, приміром паспорт або права, які часто пред’являються іншим людям, збирають їх на собі енергетику і їх також не слід зберігати разом з грошима.

Розбиті, надколоті і розірвані предмети не варто зберігати не тільки в гаманці, але і в житловому приміщенні, навіть якщо даний предмет колись приносив власнику успіх. Такі речі варто викинути, тому, що вони несуть «мертву» енергетику. Фальшиві банкноти, використовувані деякими в гаманці, як «приманка» для грошей, можуть, навпаки, злякати удачу, а прострочені кредитні картки, старі квитки та інші речі, не актуальні в поточному часу, принесуть тільки проблеми в матеріальному плані.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button