Технології

Вчені відтворили давній Рим у 3D-моделі

Вчені відтворили давній Рим у 3D-моделі, завдяки чому будь-який бажаючий може подивитися, як виглядали вулиці міста у 320 році нашої ери.

Група іноземних вчених провела процес відтворення стародавнього Риму періоду 320 року нашої ери. Створення 3D-моделі столиці колишньої Римської імперії проводили в рамках проекту під назвою Rome Reborn, вчені вибрали саме 320 рік у зв’язку з тим, що в цей період часу імперія досягла своєї максимальної могутності, до перенесення столиці в Константинополь імператором Костянтином, що стало першою відправною точкою до краху держави.

У 320 році населення Риму становила близько двох мільйонів чоловік, що більше будь-якого міста на планеті в той час, за винятком Лондона. Вчені відтворили палаци імператорів на пагорбі Палатін, в тому числі інші знаменні місця, такі як арена для боїв гладіаторів Колізей і знамениті Троянські лазні. Унікальною спорудою є акведуки, яких у Римі було предостатньо, що стало першою в історії людства системою доставки питної води в місто.

Площа моделі стародавнього Риму становила 25 кілометрів в квадраті, в майбутньому 3D-модель може бути використана в комп’ютерних іграх.

Кнопка «Наверх»
Закрыть