Людина

Вчені виявили ідеальний розмір чоловічої гідності

Група вчених зацікавилися думкою людей щодо довжини статевого члена у чоловіків, для цього було організоване опитування, в якому взяли участь жінки і чоловіки з різних країн Європи. Фахівці виявили, що для багатьох представниць прекрасної статі довжина – не першорядна важливість у відносинах.

Група вчених створила опитування на сайті DrEd, в якому жителі різних країн Європи відповідали на опитування щодо бажаної середньої та ідеальної довжини статевого члена, а також у чоловіків уточнили, чи задоволені вони своїми розмірами, а у жінок – чи впливає довжина на відносини. Щодо бажання довжин чоловічого статевого органу думки відрізняються в залежності від країни проживання, всього в опитуванні взяли участь 2 121 добровольців.

Результати показали, що найвищі очікування по довжині мають жителі Польщі – у них ідеальними розмірами вважається 17,3 сантиметра, а передбачувана середня 15,7 сантиметри. Найбільш найменшими очікуваннями здивували англійці – ідеальна довжина 14,2 см, а середня 12,4.

Якщо розглядати результати за статевою ознакою, то жінки вважають ідеальними розміри 15,8 сантиметра, а середніми – 13,8. У чоловіків очікування вище, ідеал – 16,6 см, а середня – 14,1.

Що стосується питання задоволеності своїм розміром статевого члена, тільки 14% респондентів відповіли, що цілком задоволені, 44,5% цілком задоволені, 29,5% не замислювалися на цю тему і не вважають її важливою, 10,3% незадоволені, а 1,7% категорично незадоволені.

Жінки дивляться на дану ситуацію набагато простіше – 64,7% представниць прекрасної статі відповіли, що розмір важливий, але не є головним чинником у відносинах, 11,2% опитаних заявили, що розмір дуже важливий і 21,4% відзначили, що довжина не має ніякого значення.

За цими даними легко визначити, що чоловіки даремно акцентують увагу на довжині свого статевого органу, адже прекрасна половина людства не сильно звертає на це увагу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button