Головна / Людина / Вчені виявили ідеальний розмір чоловічої гідності

Вчені виявили ідеальний розмір чоловічої гідності

Група вчених зацікавилися думкою людей щодо довжини статевого члена у чоловіків, для цього було організоване опитування, в якому взяли участь жінки і чоловіки з різних країн Європи. Фахівці виявили, що для багатьох представниць прекрасної статі довжина — не першорядна важливість у відносинах.

Група вчених створила опитування на сайті DrEd, в якому жителі різних країн Європи відповідали на опитування щодо бажаної середньої та ідеальної довжини статевого члена, а також у чоловіків уточнили, чи задоволені вони своїми розмірами, а у жінок – чи впливає довжина на відносини. Щодо бажання довжин чоловічого статевого органу думки відрізняються в залежності від країни проживання, всього в опитуванні взяли участь 2 121 добровольців.

Результати показали, що найвищі очікування по довжині мають жителі Польщі – у них ідеальними розмірами вважається 17,3 сантиметра, а передбачувана середня 15,7 сантиметри. Найбільш найменшими очікуваннями здивували англійці – ідеальна довжина 14,2 см, а середня 12,4.

Якщо розглядати результати за статевою ознакою, то жінки вважають ідеальними розміри 15,8 сантиметра, а середніми – 13,8. У чоловіків очікування вище, ідеал – 16,6 см, а середня – 14,1.

Що стосується питання задоволеності своїм розміром статевого члена, тільки 14% респондентів відповіли, що цілком задоволені, 44,5% цілком задоволені, 29,5% не замислювалися на цю тему і не вважають її важливою, 10,3% незадоволені, а 1,7% категорично незадоволені.

Жінки дивляться на дану ситуацію набагато простіше – 64,7% представниць прекрасної статі відповіли, що розмір важливий, але не є головним чинником у відносинах, 11,2% опитаних заявили, що розмір дуже важливий і 21,4% відзначили, що довжина не має ніякого значення.

За цими даними легко визначити, що чоловіки даремно акцентують увагу на довжині свого статевого органу, адже прекрасна половина людства не сильно звертає на це увагу.