Людина

Виховання в гомосексуальних сім’ях не впливає на статеву орієнтацію дітей

Команда фахівців реалізувала унікальний у своєму роді експеримент, результат якого здивував всіх лікарів.

Виявилося, що гомосексуальність батьків не впливає на майбутню статеву орієнтацію дітей, які ростуть у таких сім’ях. Слід зауважити, що ініціаторами спостережень стали співробітники одного з провідних клінічних центрів Сполучених Штатів Америки.

82a4cb04380b06612ccbdd220ccec827

Відзначається, що під час здійснення досліджень група наукових працівників зафіксувала унікальну закономірність. Психологи довели, що хлопчики і дівчатка, які живуть у сім’ях з нетрадиційною орієнтацією, не переймають поведінкові звички своїх батьків.

Команда експертів заявила, що в процесі реалізації випробувань та дослідів медики задіяли респондентів з одностатевої сім’ї. Лікарі не змогли виявити у маленьких учасників проектів будь-яких фізичних або психічних відхилень. Крім того, фахівці довели, що статева орієнтація батьків не впливає на погляди дитини, а також на формування його особистості надалі.

Як стало відомо, раніше вчені з Колумбійського Університету підтвердили, що сексуальна орієнтація чоловіків і жінок не відображається на сексуальній орієнтації дітей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button