Інтернет

Вчені винайшли спосіб обмежити порнографію в інтернеті

Бразильськими розробниками знайдений спосіб позбутися від знімків голих жінок в Мережі. Штучний інтелект відбирає фото порнографічного характеру і «одягає» на дівчат купальники.

Найден способ избавиться от снимков голых женщин в Сети

Автор проекту Родріго Баррос, про який пише The Register, знайшов оригінальний спосіб цензурування зображень, що завантажуються в Інтернет. Фахівці навчили нейромережу спочатку розпізнавати на знімках різні купальні костюми, а потім і фото оголених людей. Всього штучному інтелекту надали близько 2 тисяч різних матеріалів. В ході навчання нейромережа стала відбирати зображення з жінками без одягу і додавати на них купальники. Програма працює і у зворотному порядку, визнається Баррос, але це лише побічна функція.

«Створений нами інтелект поки недостатньо стійкий і чи може виконати свої обов’язки в повній мірі», — роблять застереження розробники.

Тим не менш, такий прогресивний спосіб цензурування допоможе в боротьбі з так званою «порнопомстою», коли чоловіки, на зло колишнім подругам, викладають в Мережу їх приватні знімки або вимагають за це гроші у разі хакерських атак.

Кнопка «Наверх»
Закрыть