Земля

Вчені випадково знайшли 70 слідів динозаврів (фото)

Через посуху в державному парку в Техасі вчені виявили добре збережені сліди динозаврів.

Триваюча посуха оголила близько 70 слідів динозаврів в державному парку «Долина динозаврів» в Глен-Роуз, штат Техас.

За даними Chron.com, сліди, вік яких становить близько 110 мільйонів років, були приховані під водою і брудом річки Пелюксі, що протікає через державний парк.

Експерти вважають, що сліди, знайдені в державному парку, належали двом різним видам динозаврів. Трипалі сліди, ймовірно, належали гігантському хижакові акрокантозавру, а сліди, схожі на слонячі, залишили на землі масивний завропосейдон з довгою шиєю.

Акрокантозавр був одним з найбільших хижаків Північної Америки в ранньокрейдяному періоді (145 – 101 млн років тому), його довжина становила близько 12 м. Проте, за даними Музею природної історії в Лондоні, довгошиїй зауропосейдон затьмарив його: його довжина становила приблизно 30 м, а вага — колосальні 50 т.

Зображення: Wikimedia Commons | Відомості про ліцензії

Представники державного парку «Друзі долини динозаврів», некомерційної організації, що підтримує парк, вперше помітили сліди 25 серпня і оголосили, що це найбільша кількість слідів, які вони коли-небудь бачили в цьому місці.

За даними Chron.com, члени Далласького палеонтологічного суспільства планують нанести на карту і створити зліпки слідів для майбутніх дослідницьких цілей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button