Інтернет

Вчені: Випромінювання мереж 2G і 3G сприяє розвитку раку серця у щурів

Співробітники Національного інституту гігієни навколишнього середовища (США) провели дослідження впливу мобільних мереж 2G і 3G на щурів. В ході роботи було встановлено, радіочастотне випромінювання сприяє розвитку раку серця у самців гризунів.

Учёные: Излучение сетей 2G и 3G способствует развитию рака сердца у крыс

Фахівці повідомили, свої висновки вони роблять, спираючись на результати 10-річного експерименту, в якому взяли участь багато тварин. Крім щурів, у дослідах брали участь і миші. В результаті вдалося зафіксувати підвищений ризик розвитку раку серця, але тільки у самців щурів. Самки цього виду, а також особини, які не досягли піку розвитку не страждали від захворювання в тій же мірі. Також не зафіксовано сплеску онкології у мишей. Вчені впевнені, зв’язок між розвитком хвороби і впливом на організм мереж 2G і 3G є, але поки мова йде лише про конкретних тварин. Виходячи з документації, наукові працівники можуть зробити висновок, сплесків підвищення онкологічних захворювань серед людей не виявлено.

Крім того, в ході досліджень був зафіксований ще один цікавий факт. Мобільне радіовипромінювання в цілому благотворно впливало на організм, і тривалість життя щурів збільшувалася, стосовно родичів, не опромінених бездротовим зв’язком. В даному випадку фахівці переконані, інтернет-сигнал знімає деякі запальні процеси в організмах гризунів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button