Інтернет

Куди дівати Bitcoin?

Розробник біткоїну розповів про провал криптовалюти. У блозі на сайті Medium один з основних розробників криптовалюти біткоїн Майк Хірн заявив, що експеримент з криптовалютою не вдався.

21-01-16-foto-600x313-1

Пояснюючи, чому так сталося, Хірн написав, що «Bitcoin провалився» через суспільство: саме воно не змогло зробити проект успішним: «Це повинна була бути нова, децентралізована форма грошей, якій не потрібні” системно значущі інститути “. Вона повинна була бути занадто великою, щоб зазнати фіаско, але вийшло, що систему повністю контролює невелика жменька людей ».

Хірн повідомив, що система перебуває на межі технічного розвалу: «Механізми, які повинні були запобігти такому результату, вийшли з ладу, тому більше немає особливих причин вважати, що Bitcoin зможе стати краще, ніж нинішня фінансова система».

Хірн протягом багатьох років був помітною фігурою в співтоваристві розробників біткоїну і раніше працював в Google. У 2014 році він пішов з компанії, щоб повністю присвятити себе роботі з криптовалютою.

Нагадаємо, що в Україні криптовалютою ви можете розраховуватися через електронні платежі ряду банків. зокрема “Приват24”. В Росії за операції з біткоїн ви понесете кримінальну відповідальність…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button