Наука

Вчені виявили стародавнє місто, яке може виявитися частиною Атлантиди

Вчені, що досліджують віддалений острів у Тихому океані за допомогою супутникових зображень, стверджують, що, ймовірно, їм вдалося виявити легендарну Атлантиду.


Невеликий острів Понпеї, розташований в центрі Тихого океану, є частиною невеликої держави Федеративні Штати Мікронезії. Його віддаленість — 2 500 км від Австралії і 4 000 км від Лос-Анджелеса — представляє для археологів серйозну проблему, тому фахівці вирішили вдатися до допомоги сучасних технологій і стали вивчати руїни древнього міста Нан-Мадол, які являють собою кам’яні стіни з численними каналами між ними, використовуючи супутникові знімки.

Відео, завантажене на YouTube науковим каналом «what’s On Earth», демонструє супутникові знімки таємничих споруд, які утворюють невеликий архіпелаг штучних острівців в лагуні Понпеї. Дослідники вважають, що Нан-Мадол був заснований в I або II столітті нашої ери, що робить його найстарішим великим містом серед тихоокеанських островів, а його своєрідна архітектура, відсутність будь-яких відомостей про цивілізації, яка його побудувала, і про істинне призначення острівців і каналів, а також віддалене розташування посеред океану — все це в купі дозволяє деяким ученим вважати, що їм, можливо, вдалося напасти на слід легендарної Атлантиди.

Кнопка «Наверх»