Наука

Вчені визначили наймиліший вік цуценят

У США вчені з Університету штату Арізона з’ясували найбільш милий вік цуценят. Експерти відзначають, що найбільшу симпатію у людей викликають собаки віком до 8 тижнів, що приблизно відповідає початку самостійного життя вихованців без постійного нагляду матері.

Учёные определили самый милый возраст щенков

За даними дослідження, у світі живе близько мільярда собак, приблизно 80% з яких є дикими. Виживаність цих тварин багато в чому залежить від людини.

«Результат виявився саме таким, як я думав. Фактично є оптимальний вік максимальної миловидності цуценят, що збігається з часом, коли матері завершують їх годування молоком», — повідомив один з авторів дослідження.

В рамках випробування 51 випробуваний оцінив фото цуценят 3-х різних порід в декількох віках. Як з’ясувалося, привабливість новонароджених мінімальна, у міру дорослішання трохи підвищується, досягаючи максимуму раніше віку в 10 тижнів і знижується до переходу на фіксований рівень. Порода еане-корсо найбільш приваблива у віці близько 6,3 тижні, для породи джек-рассел-тер’єр цей період визначений на позначці 7,7 тижні, а для білої швейцарської вівчарки — 8,3 тижня.

Дослідження допомагає дізнатися більше про спільну еволюцію собак і людей. Встановлено, що більша частина одомашнених тварин зберігає риси властиві молодим особинам навіть у дорослому стані. Собаки навчилися використовувати людську слабкість для забезпечення своєї безпеки шляхом встановлення емоційного зв’язку.

Кнопка «Наверх»