Здоров'я

Вчені встановили, від чого людина отримує найбільше мікробів

Дослідники з США розповіли про те, за яких обставин на тіло людини найчастіше потрапляють мікроби. За словами фахівців, головними переносниками бактерій є предмети в громадському транспорті та туалеті, а також гроші.

Вчені встановили, що, насамперед, бактерії передаються по повітрю при спілкуванні з людиною. У процесі розмови або дихання з ротової порожнини назовні потрапляє маса мікроорганізмів. Крім того, бактерії можуть передаватися при рукостисканні. Торкання кінцівками забезпечують передачу до 2 мільйонів мікроорганізмів.

При користуванні громадським туалетами важливо якомога менше торкатися приладів загального користування. Краще всього користуватися місцями зі спеціальними насадками на унітаз. В якості миючого засобу рекомендується застосовувати мило з дозаторами, які зменшують можливість передачі бактерій при фізичному контакті.

На думку вчених, рознощиками бактерій також є гроші. Навіть на нещодавно надрукованій купюрі може бути більше мільйона мікроорганізмів. Іноді на грошах можуть залишатися і шкідливі бактерії, які стають причиною розвитку інфекційних захворювань. Фахівці рекомендують якомога частіше користуватися засобами гігієни для збереження здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button