Наука

Вчені виявили раніше невідому яскраво-червону медузу

Дослідники з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) під час підводної експедиції виявили раніше невідому медузу криваво-червоного кольору. Вона мешкає на глибині 700 метрів.

Ця медуза криваво-червоного кольору з «пензликами», оздоблюють все тіло, мабуть, належить до роду Poralia. Досі був описаний тільки один вид – Poralia rufescens, який має дзвіноподібне тіло, 30 щупалець і живе в глибоких водах по всьому світу.

Команда NOAA засікла поки що безіменну медузу під час глибоководного занурення, проведеного 28 липня біля берегів Ньюпорта, штат Род-Айленд. Дистанційно керований апарат (ROV) Deep Discoverer занурився на глибину близько 915 метрів в Північну Атлантику, знімаючи всіх істот, повз яких він проходив.

«В цілому, ми помітили багато різних тварин, серед яких були реброплави, кнідарії, ракоподібні і променепері риби. Ми також бачили кілька неописаних сімейств і потенційних нових видів », – розповідають дослідники.

Це глибоководне занурення було частиною північноатлантичної експедиції NOAA Stepping Stones, яку команда проводила з 30 червня по 29 липня. Фахівці зробили 25 занурень на глибинах від 250 до 4000 метрів для спостереження за невловимими глибоководними істотами, які ховаються в цьому районі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments