Здоров'я

Дві склянки гарячої води допоможуть скинути вагу і зупинити старіння

Секрет молодості й довголіття від тибетських ченців підтверджують сучасні дієтологи.

 

Фото: Filter.ua

Іноді звичайні й природні речі є набагато ефективнішими у боротьбі за молодість, ніж дорогі препарати. Варто просто звернути увагу на ті дослідження і поради, які мають або наукову базу, або столітню історію.

Як  працює практика тибетців з водою

Тим, хто хоче прискорити метаболізм і скинути пару зайвих кілограмів, дієтологи радять пити більше чистої води. Але в Тибеті здавна вважалося, що продовжити життя і молодість можна, якщо вранці, після пробудження випивати 2 склянки саме гарячої води.

Наш організм прокидається від сну разом з нами. Якщо пити холодну воду зранку, то, щоб підбадьоритися, організм починає витрачати всі сили на «підігрів» води в шлунку. Крім того, холодна вода ранить слизову шлунка, викликаючи у відповідь рефлекторну перистальтику. А гаряча діє на внутрішні органи м’якше, підсилює кровотік зсередини, добре працює кишківник, шляхом чого токсини й шлаки виводяться активніше. Все це як не можна краще позначається на самопочутті та на зовнішньому вигляді. Ось чому лікарі рекомендують людям, що страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, пити вранці воду трохи тепліше кімнатної температури.

Доведений факт

Стакан води вранці ліквідує дефіцит рідини, який неминуче утвориться під час сну. А гаряча не тільки заповнює запаси рідини, вона розріджує кров. Значить, виникнення тромбозу вам не загрожують.

Також доведено, що гаряча вода швидше і краще запускає метаболізм, ніж холодна.

Для тих, хто вирішив дотримуватися правильного харчування і скинути зайву вагу, вживання гарячої води вранці підходить якнайкраще. По-перше, завдяки процесам, які запускає гаряча вода, стінки кишківника, очищаються набагато ефективніше. Найактивніше працюють ліпідні процеси, від яких безпосередньо залежить схуднення. Щоб скоротити порцію за обідом і вечерею, досить випити гарячої води, відчуття ситості до вас прийде набагато швидше.

Хитрощі вживання

Вода, яку ви будете пити вранці, повинна бути фільтрована, свіжа. Ні в якому разі не кип’ячена. Її температура не повинна перевищувати 40 градусів. Вона не повинна обпалювати. Пийте її маленькими ковтками, дуже повільно хоча б за 30 хвилин до сніданку.

Джерело: zdorovia.com.ua

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button