ЛюдинаНаука

Вчені з’ясували, як довго людина зможе прожити до кінця століття

За оцінками американських вчених, максимальна тривалість життя людини в кінця XXI століття може досягти 125-132 років.

Жанна Луїза Кальман / © Getty images

 

Робота опублікована в журналі Demographic Research. Найстарішою людиною, дані про яку були задокументовані офіційно, вважається француженка Жанна Луїза Кальман, якій на момент смерті в 1997 році було 122 роки.

Сьогодні найстаріша людина на планеті – 118-річна Кане Танака з Японії. Таким чином, переступити поріг в 122 року поки, можливо, нікому не вдавалося.

Вчені з Вашингтонського університету (США) вирішили оцінити максимальну тривалість життя людей до 2100 року. Для цього вони використовували статистичне моделювання. У нього включили такі параметри, як можливий розвиток медицини, генетики та інші показники.

Дослідникам вдалося показати, що до кінця століття окремі люди зможуть жити до 125-132 років. Якщо говорити більш конкретно, то, за оцінками фахівців, імовірність того, що до 2100 року людина зможе дожити до 126 років, дорівнює 89 відсоткам, до 128 – 44 відсоткам, а до 130 – 13 відсоткам. На сьогодні це абсолютний рекорд, який, за офіційними даними, не досягла ще жодна людина на Землі.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button