Людина

Чому саркастичні люди насправді розумніші, сексуальніші і більш успішні

Багато хто може ненавидіти вас за зайву любов до сарказму, але ви не турбуйтеся: швидше за все, вони просто заздрять вашому інтелекту.

30-04-15-foto-600x300-1

Все більше число наукових досліджень показує, що люди, які володіють мистецтвом сарказму, розумніші, сексуальніші і, як правило, багатші за інших.

Зараз ми наведемо на користь цього твердження кілька підриваючих мозок фактів.

Наші предки використовували сарказм для того, щоб визначити, хто друг, а хто – ворог.

Сарказм – це не просто спосіб жартувати над своїми друзями і родичами. Нейрофізіолог Кетрін Ренкін з Університету Каліфорнії в Сан-Франциско вважає, що люди використовували сарказм як навички виживання і формування відносин, зміцнення зв’язків у соціумі.

Ренкин, поряд з іншими еволюційними біологами, вважає, що навичками сарказму можуть володіти тільки люди з сильним соціальним інтелектом. Вся справа в тому, що і за товариськість, і за сарказм відповідає одна і та ж частина мозку – парагіппокампіальна звивина. Поки інші люди племені панікували при вигляді небезпеки, мудрі вожді з допомогою гумору примушували своїх підданих заспокоїтися.

Дослідники відповідають, що сарказм міг зіграти вирішальну роль у питанні появи людської цивілізації. Люди, які ним володіють, об’єднували навколо себе інших членів племені, отримували владу і повагу. Ті, хто володів почуттям гумору, отримали можливість будувати соціальні мережі чисельністю в кілька сотень людей. Адже ще з давніх часів гумор дозволяв людям примиритися з несправедливістю зовнішнього світу.

Люди, які знають, як сміятися над життям, виглядають більш привабливими для жінок.

Немає нічого більш сексуального, ніж гарне почуття гумору. Серйозно. Ніяких жартів.

Дослідження французького соціолога Ніколя Гугена показало, що коли справа доходить до флірту під час знайомства, жінки цінують гумор більше всіх інших чоловічих якостей. Саме почуття гумору стає найважливішою причиною “випадкового” сексу, каже француз. Свої висновки він засновує на опитуванні 60 дівчат віком 20-26 років.

Psychology Today провела аналогічне дослідження серед своїх читачок. У рамках експерименту вони спілкувалися з абсолютно різними за типажем чоловіками. Більшість заявило, що найпривабливіший і спокусливий чоловік – той, хто володів звичайною зовнішністю, але неабияким почуттям гумору.

Якщо у вас є почуття гумору, ви майже напевно станете успішнішим від більшості своїх однолітків.

Сарказм допомагає нам не тільки знайти сексуального партнера, але і досягти успіху в справі будівництва кар’єри. Так, принаймні, стверджує газета The Washington Post. Газета посилається на дані дослідження, в рамках якого 375 студентів інженерних спеціальностей спочатку перевіряли на здатність відпускати їдкі жарти, а потім проаналізували, як у них на старті склалася кар’єра.

Виявилося, що саркастичні інженери більше подобалися клієнтам, про них краще відгукувалися колеги, і вони краще зосереджуються на робочих процесах.

Натхнення: lifter.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button