Людина

Вчені з’ясували: хороший начальник – нещасний начальник

Хороше начальство робить підлеглих щасливішими і підвищує продуктивність їхньої праці. Однак це дістається дорогою ціною для самих босів, з’ясували вчені Університету штату Мічиган.

horoshyi_bos_450

Виявилося, що ретельне стеження за тим, щоб на роботі приймалися чесні рішення, зношує начальників як розумово, так і емоційно. Більш того, такий стан переноситься і на наступний день. У ході дослідження опитувалися 82 керівника два рази на день протягом двох тижнів. З’ясувалося, що ті з них, хто стежить за процесуальною справедливістю, на наступний день взаємодіють з підлеглими менш ефективно.

Читайте також: Портрет ідеального начальника по версії офісних працівників

За словами психологів, дотримуючись процесуальну справедливість, керівництво має дотримуватися певних правил, придушувати особисті переваги, дотримуватися цієї лінії поведінки з плином часу і дозволяти підлеглим висловлювати невдоволення. Все це призводить до розумової втоми.

По суті справи, такі керівники повинні постійно стежити за тим, щоб атмосфера в колективі залишалася позитивною, і весь час оцінювати ступінь загрози порушення її стану. На все це потрібно дуже багато сил. Щоб не «згоріти» на роботі і при цьому залишатися хорошим начальником, вчені радять добре висипатися, робити невеликі перерви під час робочого дня, їсти здорову їжу і повністю залишати роботу на робочому місці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments