Людина

Вчені: За допомогою телефону можна поліпшити стосунки в шлюбі

Незважаючи на негативний вплив ґаджетів, від телефону можна отримати допомогу та поліпшити стосунки у шлюбі. Психологи з’ясували 5 способів для зміцнення шлюбу.

Ми живемо в світі високих технологій, люди все більше часу проводять за екранами планшетів, телефонів, замість того, щоб приділити увагу другій половинці. Вчені в області відносин рекомендують виконувати кілька порад, щоб обернути користування смартфонами на благо.

По-перше, слід відключати телефон, коли чоловік знаходиться поруч, нехай це може заподіяти незручності. Щоб не було спокуси заглянути в інформаційний дисплей можна перевести апарат на беззвучний режим, це допоможе проводити вільний час разом, що благотворно вплине на стосунки в сім’ї.

По-друге, кажуть психологи, потрібно завжди відповідати на дзвінки дружини. Навіть якщо дуже зайняті знайдіть можливість відповісти і скажіть коханому, що передзвоните, коли звільнитеся. Третім пунктом йде романтика в текстових повідомленнях, фахівці радять не нехтувати компліментами і теплими словами. Протягом дня можна відправити смс-повідомлення, або повідомлення в соціальній мережі, щоб чоловік відчував, що про нього думають.

Читайте також: 

Також експерти рекомендують видалити контакти людей, які негативно на вас впливають і використовувати гаджет, як джерело необхідної інформації, а не в якості розважального апарату.

Дотримання всіх рекомендацій сприятиме зміцненню стосунків у шлюбі, адже запорука сімейного щастя – спільне проведення часу подружжя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button