Людина

Вчені з’ясували катастрофічні наслідки відсутності статевого життя

Вчені вирішили поділитися інформацією, що станеться зі світом, якщо всі люди разом перестануть цікавитися, а також займатися сексом.


На думку одних дослідників у даному разі зміни були б мінімальними. Інші експерти вважають, що це в свою чергу може призвести до катастрофи. Деякі фахівці зазначають, що в даній ситуації буде збережена статева активність. Справа в тому, що навіть зараз багато людей займаються сексом, при цьому не відчуваючи будь-якого потягу або бажання. Проте це обов’язково стане причиною дуже серйозного економічного спаду, а також тотальної перебудови відносин в соціумі.

За словами інших експертів, відсутність сексу може привести суспільство безпосередньо у вікторіанську епоху. Тоді у людей метою був не статевий акт, а саме романтичні відносини, які передують йому. Відносини між чоловіками і жінками в результаті стануть більш яскравими, а також емоційними.

Однак найголовнішою проблемою в даному випадку буде спад народжуваності. Варто відзначити, що з падінням навіть не впорається використання новітніх репродуктивних технологій. Внаслідок цього доведеться силою змушувати людство розмножуватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button