Людина

Вчені: загибель усього людства відбудеться через 15 років

Дослідники стверджують, що вже через 15 років людство може опинитися на межі вимирання.

0f5c0f43143b89c9ca787ad03b4dba86

Таку інформацію експерти повідомили після того, як ними був здійснений комплекс лабораторних спостережень. Зокрема, як повідомляють автори наукових проектів, глобальні проблеми економічного, а також екологічного характеру сприяють розвитку світової катастрофи. При цьому, основними труднощами, з якими доведеться зіткнутися людині, стануть не тільки незворотні кліматичні зміни, але і крах міжнародної фінансової системи.

Читайте також: 

Більшість фахівців вважають, що через 15 років чоловіки і жінки зникнуть з лиця Землі. Протягом декількох років команда експертів вивчала головні фактори, що впливають на ймовірність появи кінця світу. Завдяки проведеним дослідженням, вчені встановили, що падіння економіки і військові конфлікти приведуть до руйнівних наслідків.

Що стосується екологічної ситуації, то ближче до 2030 року людство буде «тонути» у купах сміття, а погодні умови стануть основою для формування землетрусів, торнадо, цунамі і штормів. Таким чином, людям необхідно терміново переосмислити свою поведінку і погляди на життя.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть