Людина

Названо продукти, що викликають депресію

Вчені провели дослідження, яке допомогло визначити, як різні продукти впливають на психічний стан людини. На їхнє здивування виявилося, що найчастіше до депресій призводить не шкідлива їжа типу чіпсів, фаст- фуду і т.д., а натуральні продукти. Саме вони гнітюче діють на нервову систему людини, що негативно позначається на її психіці.

Після серії досліджень експерти виділили список продуктів, що сприяють розвитку депресивного настрою. Ті, хто постійно має з цим проблеми, повинні виключити зі свого раціону каву, червоне м’ясо і солодощі. Особливо це стосується улюбленого всіма напою, оскільки, за спостереженням медиків саме з кави починається робочий день у більшості людей.

Названо продукти, що викликають депресію

При надмірному вживанні цього напою, у людини з’являється стійка залежність від кофеїну, що перетворює каву в стимулятор. З часом випитої кави стає недостатньо, і дозу потрібно підвищувати, інакше кофемана чекає млявість, хронічна втома і депресія, а надмірне вживання напою призводить до ще більш серйозних проблем зі здоров’ям.

При зайвому вживанні солодощів організму доводиться постійно виробляти велику кількість інсуліну. Це проводить до ще однієї формі залежності, оскільки недолік цукру призводить до стану, близького до депресії, і людині доводиться піднімати собі настрій черговою дозою солодкого. Крім того, зіпсована завдяки кондитерським виробам фігура теж не додає гарного настрою.

Червоне м’ясо, за словами вчених, теж може бути дуже підступним. Тваринний білок досить повільно перетравлюється в шлунку, що призводить до накопичення токсинів. А ці сполуки дуже сильно б’ють по нервовій системі, збільшуючи навантаження на неї і негативно впливаючи на психіку людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button