Людина

Вчені з’ясували, як стрес впливає на конкуренцію між чоловіками і жінками

З’ясувалося, яким чином стрес може впливати на вміння конкурувати між жінками і чоловіками. Висновки вчених пояснили менше число представниць слабкої статі на керівних постах.

Такі важливі для працевлаштування і хорошої кар’єри процеси, як співбесіди, іспити і прохання піднятися по кар’єрних сходах включають конкуренцію і стрес. Обидві статі однаково виявляють свою натуру в проблемних ситуаціях, але коли останні одержують підвищене навантаження, обстановка може складатися для них не найкращим чином.

Довело це дослідження, проведене вченими з Німеччини, Англії та Чехії за участю сотні студентів. Спочатку ті розповіли про свої слабкі і сильні особливості характеру. Вони виконали нелегке завдання розумового типу після прочитання вголос текстової примітки. Рішення за завданням приймала комісія, члени якої не показали жодних емоцій, що могло лише погіршити негативну реакцію. На наступному етапі дослідження його учасників стали платити за рішення простих завдань, але в одному випадку оплата була суцільною, а в іншому залежала від дій інших добровольців. Підсумок дослідження продемонстрував, що дівчата і хлопці інакше дивилися на потреби конкурувати при стресі, і жінки показали тут гірші результати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button