Людина

Вчені: Жінки краще за чоловіків захищені від грипу

Американські вчені в ході тривалих досліджень зуміли довести, що жінки краще захищені від грипу, ніж чоловіки. Результати роботи фахівців опубліковані в провідному науковому виданні “Journal of Physiology”.

Професор Сабра Кляйн, що представляє Університет імені Дж. Хопкінса в США, довела, що статеві гормони жінок захищають їх від ГРВІ, Ебола і гепатиту в рази краще, ніж аналогічні гормони чоловіків. Лікар-фізіолог проводила експеримент, в ході якого людські клітини піддавалися лікуванню естрогеном. Клітинам з назальних ходів прищеплювали вірус грипу “А” і лікували потім речовинами на основі гормону естрогену. Клітини з жіночих носових ходів перемагали вірус досить ефективно, в той час, як чоловічі – заражалися і гинули.

Таким чином, вченим вдалося довести, що жіночий організм захищений природним шляхом краще, ніж чоловічий. Це пов’язано з тим, що естроген діє в боротьбі з вірусом тільки в жіночому організмі. На думку фахівців, відкриття дозволить їм краще вивчити механізми боротьби із застудою і знайти нові методи лікування грипу.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button