Людина

Пиво допомагає підвищити лібідо у чоловіків

Незважаючи на те, що алкогольні напої здатні зменшувати лібідо і суттєво впливати на тривалість статевого акту, нові дані показують, що пиво, насправді, може підвищити статевий потяг у чоловіків, а також збільшити тривалість ерекції.

003a4b41f1c1a12851463b14d7b66b28

Є цілий ряд причин, чому кілька келихів пива можуть підвищити продуктивність чоловіків у спальні, кажуть сексопатологи з Лос-Анджелеса. Перш за все, пиво повно фітоестрогенів, які, як було науково доведено, можуть затримати оргазм. Варто відзначити, що це особливо хороша новина для чоловіків, які віддають перевагу темним сортам пива, такі як стаут, так як вони можуть очікувати більш значного посилення лібідо і більш інтенсивних ерекцій. Це пов’язано з високим вмістом у пиві заліза, яке збільшує кількість червоних кров’яних клітин, що надходять до пеніса.

Попередні дослідження також показали, що вживання 500 мл пива в день знижує ризик розвитку серцевих захворювань та інсульту на третину в порівнянні з людьми, які утримуються від його вживання. Це говорить про те, що помірне вживання пива у поєднанні з фізичними вправами допомагає підтримувати серце здоровим, надаючи чоловіку більше серцевої витривалості під час сексу. Більш того, деякі сорти пива, такі як Гіннес, багаті вітамінами і мінералами, особливо вітаміном B, які мають пробіотичні властивості. Це може не тільки зміцнити здоров’я і травлення, а також дозволить не відчувати себе млявим під час сексу, кажуть фахівці.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть