Людина

Дієтологи: Мед не є корисною альтернативою цукру

Фахівці з британської організації Action on Sugar провели дослідження меду та інших «корисних» підсолоджувачів, які люди звикли використовувати замість цукру. В результаті було встановлено, що абсолютна більшість тверджень про безпечний аналог не відповідають істині.

Згідно з проведеним дослідженням, більшість людей вживають велику кількість цукрозамінників, вважаючи їх безпечними. Проте ця думка є великою помилкою. Тести показали, що ложка меду має 6 грамів вільних цукрів, в той час як ложка цукру всього 4 грами. Негативно також впливають на ситуацію маркетингові компанії, які обманюють людей, видаючи продукт безпечним, з метою власного прибутку.

В день людині можна вживати не більше 30 грам вільних цукрів. Зловживання може призвести до ряду таких захворювань, як ожиріння, діабет, рак, хвороби печінки і зубів. Тому для забезпечення здоров’я треба враховувати показник вільних цукрів при вживанні їжі. Бажано звернутися до дієтолога, який допоможе скласти правильний раціон для конкретного випадку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button