Людина

Вчені: Зловживання червоним м’ясом може довести до смерті

Британські вчені прийшли до висновку, що надмірне вживання червоного м’яса може призвести до прискореного старіння тіла і навіть до летального результату. Такі висновки зробили фахівці Університету Глазго, пише The Guardian.

Вчені відзначають, що червоне м’ясо необхідно вживати в міру, оскільки зловживання даним продуктом може негативно позначитися на здоров’ї людини. Такі дані напередодні з’явилися на сторінках закордонного інформаційного видання The Guardian. Дані висновки були зроблені групою британських фахівців, працюючих в Університеті Глазго, в ході тривалого дослідження, проведеного серед місцевого населення.

Справа в тому, що при частому вживанні червоного м’яса в крові підвищується рівень фосфору, що призводить до значного погіршення здоров’я, а також до прискореного старіння. Також фахівці відзначили, що в Глазго велика частина населення зловживає даним видом продукту і не доживає до 54 років. Тому, щоб не завдати такої нищівної шкоди своєму організму, варто розбавити свій раціон свіжими овочами та фруктами, відзначають вчені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button