Людина

Вчені знайшли оптимальний спосіб позбавлення від безсоння

Вчені-дослідники з університету Пенсільванії, США виявили причину безсоння, а також винайшли оптимальний метод боротьби з нею. Рішення проблеми виявилося досить незвичайним.

Більшість людей щоб перемогти безсоння намагаються лягти спати якомога раніше, щоб встигнути як слід виспатися. Однак, як виявилося, щоб виспатися необхідно скоротити кількість часу, який ми проводимо у ліжку, при цьому витрачаючи його, даремно змушую себе заснути. Вчені рекомендують не виснажувати свій організм безплідними спробами заснути і просто не робити цього, якщо не хочеться.

Спроба лягти раніше спати може привести до таких серйозних наслідків, як хронічне безсоння. Методика скорочення часу сну підходить 4 з 5 людей, які страждають такою недугою, як безсоння. Вчені заявляють, що їх методика допомагає відновити режим сну 80% людей, які страждають безсонням. Іншим же краще всього звернутися до кваліфікованих фахівців, в арсеналі яких є й інші засоби боротьби з цією недугам. Наприклад, в даний час, у медицині широко поширена методика когнітивної поведінкової терапії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button