Людина

Професійні геймери «старіють» після 24 років

Проаналізувавши результати проведених досліджень, дослідниками з канадського університету ім. Саймона Фрейзера був встановлений вік, з якого починають «старіти» професійні геймери. З’ясувалося, що у кіберспортсменів затримки в реакції починають проявлятися в 24-річному віці.

gejmer_450

До такого висновку вчені прийшли після спостережень за групою професійних геймерів, які грають в StarCraft 2. Фахівцями відстежувалася швидкість їх реакції на події, які відбувалися під час гри. У результаті з’ясувалося, що до 24 років «затримка реакції» майже не змінюється, а пройшовши через цей рубіж, гравці на відміну від їх більш молодих колег починають думати повільніше.

 

На підтвердження своєї правоти експертами був приведений ряд наочних прикладів. Зокрема, у 39 -річного геймера на прийняття рішень у грі йшло на 150 мілісекунд більше в 15 -хвилинному матчі, в якому гравець виконує 200 дій. В цілому це «виливається» в «відставання» на 30 секунд.

Читайте також: Здібності геймерів перевершують можливості звичайних людей

Крім того вчені констатують, що у геймерів відсутні будь-які способи боротися з таким «старінням». В якості поради ними наводиться така рекомендація: при досягненні «поважного віку», професійним гравцям треба уважно ставитися до своїх тренувань, і відводити на них більше часу, а також більш дисципліновано підходити до гри.

Однак комп’ютерні ігри можуть завдавати не тільки шкоду. Так, групі експертів з Каліфорнійського університету вдалося розробити спеціальний додаток для iPad, який істотно поліпшує гостроту зору всього за пару місяців. Суть цієї програми полягає у виведенні на екран певних візерунків, які людина повинна обвести. Причому з кожним рівнем ці візерунки стають більш блідими і замислуватими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button