Людина

Вчені знайшли простий спосіб відтермінувати старіння у чоловіків

Нове дослідження показало, що у чоловіків може бути на диво ефективний спосіб збільшення тривалості життя. Правда, для цього будуть потрібні серйозні фізичні зміни, які навряд чи комусь сподобаються.

У дослідженні, опублікованому в журналі eLife, вчені показали, що кастрація самців овець затримує старіння ДНК, і ті ж принципи застосовні і до людей.

«Як фермери, так і вчені вже давно знають, що кастровані самці овець живуть в середньому набагато довше, ніж їх некастровані побратими. Однак, це перший раз, коли розглядалося ДНК, щоб з’ясувати, чи старіє вона також повільно »,пишуть дослідники з Університету Отаго в Новій Зеландії.

Для дослідження вчені спочатку створили «епігенетичні годинники» за допомогою великої вибірки овець, щоб з їх допомогою виміряти старіння ДНК. Потім дослідники подивилися на епігенетичний годинник кастрованих і некастрованих самців і виявили, що їх «швидкість цокання» різниться. Це означає, що більш довге життя кастрованих овець відбивається в їх ДНК.

Хоча вчені не збираються рекомендувати чоловікам каструватиметься, дослідження може дозволити фермерам визначити овець, які будуть жити довше і продуктивніше.

Фактично, вівця з Нової Зеландії на прізвисько «Шрек» виростила 27 кілограмів вовни і дожила до 16 років, що набагато вище середнього максимального віку овець, який становить десять років. Шрек був кастрованим самцем.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button