Людина

Телебачення назвали найпопулярнішим дозвіллям у 2013 році

Перегляд телевізора залишається головним дозвіллям американців. Так показують результати підсумкового дослідження компанії Nielsen за 2013 рік.

Телебачення назвали найпопулярнішим дозвіллям у 2013 році

Телебачення знову обігнало Інтернет по часу, який люди відводять для кожного з цих занять. Так, середньостатистичний американець дивився в році, що минає телевізор по 35 годин на тиждень. Тоді як на використання Інтернету у нього йшло трохи більше 5 годин, а на перегляд відео в Мережі – тільки півтори години на тиждень. Трохи менше (1,3 години щотижня) люди дивилися відео на мобільному.

Традиційне телебачення залишається головною перевагою глядачів не тільки в США. По всьому світу люди цікавляться побутовою технікою і продовжують купувати телевізори. У Британії перегляду ТБ люди відводять менше часу, ніж в США, – приблизно 28 годин на тиждень. Там дійшли висновку, що популярність телебачення у жителів цієї країни пов’язана в основному з прямими трансляціями спортивних та інших подій, а також популярних телесеріалів на кшталт «Жителів Іст- Енду» і «Золотої молоді Челсі».

Кількість часу, що приділяється телевізору, залежить також від віку глядачів. Найактивнішими прихильниками ТВ, за результатами досліджень, виявилися люди старше п’ятдесяти. Вони проводять перед малим екраном більше 40 годин щотижня. Самими непосидючими глядачами виявилася молодь 18-24 років – в середньому 22 години переглядів на тиждень. Представники самого продуктивного віку (25-50 років) витрачають на перегляд ТБ близько 30 годин щотижня.

Ще один підсумок 2013 року – глядачі продовжують суміщати по часу перегляд телевізора з роботою за стаціонарним комп’ютером, планшетом або використанням смартфона. Телебаченню залишається триматися на плаву завдяки новим технологіям. Наприклад, серед усіх проданих за минулий рік телевізорів третина була з функцією 3D – відео.

Вибір техніки для перегляду фільмів і телепрограм залежить також від того, в якому приміщенні будинку знаходиться глядач. Якщо у вітальні люди як і раніше більше дивляться традиційне ТБ, то в спальні знаходять телеканали на планшетних комп’ютерах. Але що цікаво, ті, хто користується планшетами, взагалі дивляться ТБ і кіно більше, ніж ті, хто не користується такими цифровими пристроями.

У найближчому майбутньому експерти компанії Nielsen очікують зростання переглядів телесеріалів і фільмів через інтернет-телебачення і сервіси платного перегляду онлайн VOD, а також зростання популярності телевізорів з системами SMART TV.

Натхнення: www.okino.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button