Людина

Білл Гейтс: “Роботи незабаром залишать багатьох людей без роботи”

Білл Гейтс, співзасновник Microsoft, виступив з доповіддю в Американському інституті підприємництва у Вашингтоні, де заявив, що уряд і великі компанії повинні почати підготовку до майбутнього, в якому безліч людей на їх робочих місцях будуть замінені роботами і спеціальним ПЗ.

bill_geits

Заміна на програмне забезпечення, в незалежності від того, водій це, офіціант чи медсестра, – є прогресом. Технології з плином часу дозволять знизити попит на робочі місця, особливо на ті, які не вимагають великого набору знань. Через 20 років попит на робочу силу для багатьох галузей істотно знизиться.

Читайте також: Робот-ровер може позбавити пастухів роботи

“Уряду необхідно вжити заходів, щоб не допустити соціальних заворушень у зв’язку з масовим безробіттям. Для цього держава повинна запевняти компанії залишати людей для контролю за роботою машин. Це означає ліквідацію корпоративних податків на прибуток з відміною мінімальної заробітної плати, щоб при цьому компанії почували себе комфортно, наймаючи людей за низьку заробітну плату, замість того, щоб віддати їх роботу машинам.”

Ресурс Business Insider зазначає, що не тільки низькокваліфіковані співробітники повинні побоюватися звільнення. Такі працівники, як бухгалтери, агенти з продажу нерухомості та комерційні пілоти, через автоматизацію втратять свої робочі місця в найближчі 20 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button