Людина

Розумна контрацепція – передові технології!

Останні десятиліття намітилися сумні тенденції: збільшення чисельності чоловіків, які страждають еректильною дисфункцією – простіше зниженням потенції, і зниження вікового порогу в отриманні першого статевого досвіду дівчатами (приблизно 10% знайомі з ним вже до 14 років). Сучасні засоби не завжди є достатньо ефективними.
Бар’єрна контрацепція залишається однією з найпоширеніших форм оберігання від небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом. Якими здобутками може порадувати і зацікавити сучасна наука?

Презервативи нового покоління

Фонд Гейтсів в рамках програми «Боротьби з глобальними проблемами охорони здоров’я» (із фондом у розмірі $1.000.000) виділив грант команді австралійських вчених, яким вдалося досягти прориву в проекті створення контрацептивів нового покоління. В їх розробці – традиційний латекс кондомів замінений новим інноваційним надміцним самозмащувальних матеріалом з гідрогелю, який за характеристиками максимально наближений до природних тканин людини. Але має ряд істотних переваг – неймовірна природна передача тактильних відчуттів, стимуляція ерекції за рахунок доставки в організм медичних препаратів стимулюють ерекцію – «силденафілу цитрату» (серія препаратів «Віагра») або його логічного продовження «тадалфіла» («Сіаліс»), або слабкими електричними мікро імпульсами. Новий матеріал абсолютно нешкідливий для організму і піддається повному біологічному розкладанню.

В використання існуючих чоловічих засобів контрацепції та контрацепції одним з головних недоліків дослідники вважають відсутність стимулів для їх постійного використання, недоступність і високу вартість для більшості жителів слаборозвинених країн. Більшість чоловіків вважають, що традиційні кондоми значно знижують ступінь тактильних відчуттів, і зменшують отримуване задоволення. Відсутність гостроти відчуттів з віком, порушення ауторегуляції судинного тонусу артерій з скороченням припливу крові до печеристих тіл статевих органів – стає причиною зниження потенції. Для більшості з них такий компроміс неприйнятний.

Створений фахівцями Університету Воллонгонг презерватив не тільки гарантує повноту відчуттів і задоволення, але і підсилює їх ефект, а додаткова стимуляція потенційної здатності за принципом – «у потрібний час, у потрібному місці» повинні зіграти вирішальну роль у виборі постійних засобів яким віддають перевагу.

Другий грант фонду в рамках програми дістався фахівцям університету в Манчестері для продовження досліджень і робіт у масовому виробництві кондомів з суперлегкого і неймовірно міцного електропровідного нано матеріалу графена – двовимірної аллотропної модифікації вуглецю товщиною всього в один атом.

Дистанційне керування захистом

Start-Up американської компанії MicroCHIPS – протизаплідний імплантат для доставки всіляких видів лікарських препаратів з бездротовим дистанційним управлінням. У цілях контрацепції пристрій щодня і вибірково здатний вводити в кров 30 мікрограмів левоноргестрелу – гормону, використовуваного в якості активного компонента контрацептичних речовин. Сам препарат знаходиться в спеціальних герметичних мікро контейнерах, а управління його подачею здійснюється мініатюрним мікрочіпом, що забезпечує точне дозування практично без медичного втручання.

Пристрій імплантується під шкіру плеча, сідниць або живота під місцевою анестезією з подальшим витяганням після закінчення терміну експлуатації, який складає приблизно 15-16 років.

Новинка абсолютна нешкідлива і довела свою ефективність при лікуванні різних хвороб. У даний момент пристрій проходить клінічні випробування і очікується до виходу на ринок в 2018 р., після його схвалення Управлінням з контролю за медикаментами (FDA).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button