Людина

Вчені знають, як позбутися пивного живота

Дослідники з США з’ясували, що у чоловіків, які піднімають вагу хоча б 20 хвилин на день, спостерігається менша кількість жиру в області живота, ніж у тих представників сильної статі, які виконують таку ж кількість аеробних вправ.

24-12-14-foto-600x358-1

Таким чином, силові навантаження є більш ефективним засобом боротьби з пивним животом, ніж будь-які кардіовправи, такі як біг або велотренажер.

Правда, поєднання силових вправ з аеробними дає найкращий результат, як показало дослідження. В цілому, чоловіки, які виконували аеробні вправи набрали менше ваги за період спостережень, ніж ті, хто лише піднімав вагу. Проте дослідники попереджають, що вимірювання об’єму жиру в області живота є найкращим способом оцінки здорових вікових процесів, ніж загальна вага людини.

[ads2] “Старіння пов’язане з саркопенією – втратою скелетно-м’язової маси, тому спиратися в даному питанні виключно на вагу тіла не є кращим способом оцінки здоров’я”, – говорить автор дослідження доктор Ранія Мекарі.

Читайте також: Сім секретів людського тіла і розуму

Вимірювання об’єму талії може стати найбільш ефективним індикатором здоров’я людини в середній і старшій віковій групі.

[box type=”shadow”]”Ми рекомендуємо чоловікам спиратися на силові вправи, а в ідеалі, на поєднання вагових і аеробних вправ, які дають найкращий ефект у боротьбі з пивним животом і збереженні загальної м’язової маси”, – додає Мекарі.[/box]

Натхнення: medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button