Людина

12 уроків, вивчених за 12 років шлюбу

Чоловік, батько чотирьох дівчаток, і одного хлопчика – про найбільш важливі уроки, які придбав за 12 років шлюбу.

За 12 років шлюбу ми з дружиною багато чого побачили.

Ми одружилися до того, як я закінчив коледж. Незабаром завели першу дитину. Я закінчив коледж. Нова дитина. Два викидні. Ще четверо дітей. Коли народився наймолодший, у нас було п’ять дітей віком до 8 років.

Володіли чотирма будинками. Знімали будинок і квартиру десь між цим. П’ять різних робіт з чотирма різними компаніями. Жили в чотирьох містах.

1-30-01-2015-600-406

 

У багатьох відносинах життя було на прискорене перемотування вперед.

У ході цих 12 років ми багато дізналися. Про самі себе. Один про одного. Про значимість шлюбу. І про те, чому за нього варто боротися.

Ми були молоді, закохані і готувалися до весілля. Коли вона сказала «так» нам було трохи за двадцять. Але це все не означає, що ми були готові до шлюбу.

Через 12 років ми усвідомили для себе 12 речей про шлюб:

1. 50/50 Очікування ведуть до розчарування.

Деякий час ми розглядали шлюб як гру. Змагання. Якщо я роблю це – тобі слід робити ось це. Зустрінь мене в середині поля тут, зроби трохи більше ось тут. Якщо ти зробиш 20 речей – то я зроблю 20 речей. Це різновид гри. Але справжня робота робиться тоді, коли один з вас не може дійти до середини. Коли додаткову милю потрібно пройти іншому. Можливо, співвідношення становить 90/10, якщо чоловік хворий або знаходиться в депресії. Не дивіться на шлюб як на цифри. Таким чином завжди хтось втрачає.

2. Зберігайте життя пригодам.

На самому початку роману з Бруки я постійно старався. Ми здійснювали довгі прогулянки, вечеряли при свічках, я багато працював, щоб завоювати її. Коли на нас навалилися роки і зобов’язання, я давав вогню між нами померти багато разів. Боротися за те, щоб цей вогонь не гаснув, це не обов’язково поїздка в Париж, це може бути несподівана вилазка в місцевий готель, раптово найнята няня для дітей на вечір або навіть написана вручну записка. Знайдіть у своєму шлюбі місце для пригод.

Читайте також: Вчені з’ясували, що погіршує якість шлюбу

3. У першу чергу цілуйте один одного.

Я не досконалий в цьому, але я намагаюся цілувати Бруки відразу ж, коли приходжу додому з роботи. До того, як я цілу своїх дітей. Такі дрібні деталі насправді мають величезне значення. Для мене бути першокласним батьком важливо, але ще важливіше бути першокласним чоловіком. Інакше ми перетворимося на сусідів по будинку, які спільно ростять дітей.

4. Витримка – ось найчастіше кращий опис для любові.

Було легко любити Бруки, коли ми були молодятами. Легко їй було любити мене в часи комфорту. Але набагато складніше боротися за любов, коли ви втрачаєте дитину. Або терпите величезні фінансові невдачі. Або признаєтеся в дійсно огидному своєму секреті. Казки гарні для кіно, але реальне життя часто збиває з пантелику, воно хаотичне і безладне. Проявіть терпіння, коли стає складно.

5. Реальне життя складається з маленьких моментів.

Народження дитини, покупка будинку мрії … Піки шлюбу великі. Однак більша частина днів – повсякденна рутина. Я винен у тому, що пропустив безліч маленьких моментів, поки працював для того, щоб реалізувати великі. Я зрозумів, що життя відбувається якраз в ці маленькі моменти. Тепер я вчуся любити подорож так само сильно, як пункт призначення.

6. Близькість і присутність – це не одне і те ж.

Прийти додому раніше, найняти доглядальницю, щоб піти з дружиною на побачення і навіть відпустка – це всі класні речі. Але бути фізично ближче – це ще не значить бути ближче емоційно. Для мене емоційна близькість – це замість того, щоб постійно витріщатися в айфон, дивитися в очі своїй дружині, а замість перегляду Інстаграмма і читання Твіттера – слухати її серце. Коли у вас є можливість бути разом фізично, будьте також разом в емоційному плані.

[ads2] 7. Порівняння вбиває вашу радість.

В епоху, коли люди постійно виставляють в соціальні мережі відредаговані фасади свого життя, легко відчути, що ваш шлюб – відстій. Неначе вас обіграла сім’я Джонс. Коли я починаю порівнювати наші рахунки в банку, будинок, поведінка дітей і шлюб з іншими через далеку лінзу – я вже в програші. Це позбавляє мене радості. Завжди будуть інші, у кого більше … не грайте в цю гру.

8. У кожного з вас є можливість все кинути.

Ми всі знаємо шлюби, які закінчуються болем, а не святом. Розлучення замість танців на 50-ій річниці весілля. Ми з Бруки розуміємо, що бувають дні, коли набагато простіше здатися, ніж продовжувати боротися. Але кожен день ми продовжуємо вибирати один одного. Ми як і раніше чесні щодо того, де ми не праві. Тому що воно того варте.

1-30-01-2015-600-600

9. Беріть ініціативу в свої руки на благо іншого.

Ми часто в нашій родині обговорюємо, чи є ми тими, хто дає, або, навпаки, тими, хто схильний брати. Даємо ми і служимо? Або тільки беремо і використовуємо? Я переконаний, що куди краще провести життя, коли ти служиш на благо іншого.

10. Живіть в співтоваристві.

Шлюб – складна і важка штука, але, разом з тим, він прекрасний і вартий того. Коли ви живете в ізоляції – завжди є спокуса здатися. Але коли ви оточені родиною і друзями, які знають про ваші сильні сторони і вашу боротьбу, ви відчуваєте постійну підтримку.

Читайте також: Запорука щасливого шлюбу — в самообмані

11. Пробачиш ти мене?

Давайте визнаємо це: в шлюбі ми буваємо несправедливі один до одного частіше, ніж готові в цьому зізнатися. Ми брешемо на спасіння, ми забуваємо про важливі дати, ми сердимося. Мільйон інших прикладів. Замість того, щоб переносити вину на іншого або ухилятися від відповідальності, запитуйте «Ти пробачиш мене?», тоді ваш шлюб стає міцнішим. Саме це питання, куди більше, ніж «Я вибачаюся», веде до примирення.

12. Любов перемагає.

Цей список може бути дуже довгим. Я не торкнувся таких речей, як чесність, необхідність викроювати час для побачень і підкреслювати сильні сторони партнера. Але всі списки світу не зміцнять шлюб настільки, наскільки це робить любов. Зрештою, любов перемагає. Вона перемагає все. Вона усуває сумніви. Вона допомагає впоратися зі страхом. Вона штовхає на великі вчинки. Любов перемагає.

Натхнення: cluber.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button