Наука

Вейперів вбивав вітамін Е в легенях

У харчових добавках сумішей для вейпу присутні вітаміни, які виявляються токсичними при вдиханні і, накопичуючись в легенях, здатні вбити людину.

вейпинг
Image by Ethan Parsa from Pixabay

Організація охорони здоров’я штату Нью-Йорк (США) заявила, що нею був виявлений високий рівень ацетату вітаміну Е в зразках легеневої рідини, взятих у любителів вейпів. Цей інгредієнт може бути токсичним при вдиханні і травмувати легені.

Дослідники виявили, що ацетат вітаміну Е, який використовується в якості біологічно активної добавки, присутній в кожній пробі легеневої рідини, взятої у 29 пацієнтів, які курили вейпи і страждають хворобами легень. Ацетат вітаміну Е також входить до складу деяких продуктів по догляду за шкірою, для якої він корисний, але при вдиханні речовина токсична.

У 29 пацієнтів з 10 штатів ацетат вітаміну Е був єдиною хімічною речовиною, виявленою у всіх пробах рідини. Більшість пацієнтів повідомили, що курять вейпи. Решта курили електронні сигарети. Інших інгредієнтів, що входять до складу рідин для вейпінгу, в зразках легеневої рідини виявлено не було.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button