Фото

Електричний кросовер EQA Mercedes-Benz представлений офіційно (фото+відео)

Сімейство електромобілів Mercedes-Benz EQ, до складу якого увійде як мінімум вісім моделей, поповнилося компактним кросовером EQA, що являє собою електричну версію паркетника GLA.

Перша модифікація електрокросовера, яка вийде на ринок Європи, отримала назву EQA250. Цей виключно передньопривідний електромобіль оснащується асинхронним електромотором, що видає 187 к. с. потужності і значні 376 Н • м крутного моменту. Для порівняння, GLA250 з традиційним силовим агрегатом має тільки 350 Н • м моменту, зате розвиває потужність 221 к. с.

Електромобіль Mercedes-Benz EQA

Водночас за динамічними характеристиками GLA виглядає дещо краще: він приблизно на дві секунди швидше EQA при прискоренні з 0 до 100 км / год і здатний розганятися до 240 км / год, в той час, як максимальна швидкість електричного кросовера обмежена на позначці 160 км / год з міркувань забезпечення більшої дальності ходу.

Акумуляторна батарея ємністю 66,5 кВт • год дозволяє новому електромобілю «Мерседес» проїжджати без підзарядки понад 480 км при оцінці по європейському циклу. Тобто в реальному житті EQA, швидше за все зможе долати при повністю зарядженому акумуляторі 320-400 км.

За досить велику дальність ходу доводиться розплачуватися великою масою – компактний EQA250 важче, ніж повнопривідний гібридний седан S-class з шестициліндровим ДВЗ.

Електромобіль Mercedes-Benz EQA

Усередині EQA максимально наближений до свого найближчого родича GLA, який може похвалитися одним з найбільш просунутих призначених для користувача інтерфейсів на ринку. Зручність взаємодії з автомобілем забезпечує продумана інформаційно-розважальна система, що підтримує, крім іншого, функцію голосового управління, якість роботи якої постійно вдосконалюється.

Електромобіль Mercedes-Benz EQA

Зовні електрокросовер також близький до GLA, однак відрізняється більш елегантним і футуристичним видом, який формується в тому числі завдяки широкому передньому облицюванні і ліхтарями, які простягнулися впоперек всієї задньої частини кузова. Завершальні штрихи в дизайн Mercedes-Benz EQA вносять окремі деталі кольору рожевого золота і сині декоративні елементи.

EQA збиратимуть на заводах в Німеччині й в Китаї. В Європі EQA250 вартує лише трохи вище, ніж GLA250, і ця різниця з надлишком компенсується субсидіями і пільгами, наданими державою. Питання поставки компактного електрокросовера в США поки не вирішена. Однак якщо EQA все ж добереться до Америки, він, можливо, отримає двигун потужністю 280 к. с. і привід на всі колеса.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button