Авто

Великобританія планує ввести заборону на дизельні автомобілі до 2030 року

Уряд Великобританії просуне свою заборону на використання нових транспортних засобів, що працюють на викопному паливі, на десять років, щоб прискорити поширення електромобілів в Великобританії. Про це Guardian повідомили інсайдери в сфері енергетики і транспорту.

Image by Pixabay

Депутати минулого тижня закликали прем’єр-міністра перенести заборону на продаж на 20-30 рік, щоб допомогти уряду досягти своєї мети по досягненню нульових чистих викидів до 2050 року. Очікується, що плани, які різко прискорять перехід на автомобілі з нульовим рівнем викидів, будуть оголошені пізніше в цьому році разом з низкою нових політик в області екологічно чистої енергії.

Влада мала намір оприлюднити деталі вже на цьому тижні, але тепер це оголошення буде відкладено, оскільки міністри зосередили увагу на різке зростання числа випадків коронавірусу.

Заборона, підтримана Комітетом з питань зміни клімату, ймовірно, буде озвучениа урядом восени разом з планами з переходу Великобританії до вуглецево-нейтральної економіки до середини століття.

Це пов’язано з тим, що продажі екологічно чистих автомобілів вперше перевищили обсяги продажів дизелів в Великобританії: в період з квітня по червень було зареєстровано 33 000 чисто електричних і гібридних автомобілів в порівнянні з 29 900 дизелями.

Найпопулярнішими у покупців з нульовим рівнем викидів стали Tesla Model 3, що підключається гібрид BMW 3 серії, Nissan Leaf і гібрид Mitsubishi Outlander.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button