Авто

Ford представив нові бюджетні моделі в Індії і Бразилії

Зовсім недавно в Індії на авто-шоу американський автовиробник представив новий бюджетний седан Figo. Машина буде оснащена 1 -літровим турбодвигуном типу EcoBoost, який дуже вибагливий до якості палива, тому марно надіятися на те, що авто потрапить на наші терени…

Ford_Figo_Concept_2014-01_500

На мотор- шоу в Нью -Делі був представлений лише концепт автомобіля, а масовий продаж і виробництво седана компанія планує налагодити до кінця наступного року.

Ford_Figo_Concept_2014-02_500

Ford_Figo_Concept_2014-03_500

Тим часом, маркетинговий відділ автогіганта Ford провів дослідження і з’ясував, що в Бразилії величезним попитом користуються маленькі моделі машин – близько 60 %. Такі розміри автомобілів, як відомо, дозволяють платити менше податків, що актуально для країн, що розвиваються. При цьому малі седани складають попит близько 20 %.

Ka_1_500

Тому кілька днів по тому, в Бразилії дебютував другий бюджетний седан – Ford Ka. Два автомобілі побудовані на одній базі. Однак бразильська новинка трохи довша, за рахунок більш місткого багажника. Але все ж виробник «вклався» в малогабаритні розміри. Бразильці зможуть купити новий бюджетний седан вже наприкінці цього року. Мотор у автомобіля такий ж, як і у свого «побратима» Figo – 1 -літровий Ecoboost.

Ka_2_500

Ka_3_500


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button