Авто

Огляд автосалону «Віннер Автомотів»

Кожна людина рано чи пізно починає замислюватися над купівлею автомобіля. Комусь він потрібний щоб з більшою ефективністю робити свою роботу, хтось хоче подорожувати своїм ходом по Європі, інші ж просто хочуть на вихідні вибиратися на дачу на власному авто.

Причин для покупки автомобіля може бути більш ніж достатньо. Але найважливішою, на мій погляд, є особиста свобода. Автомобіль – це ще один крок до незалежності. Він дозволяє взяти ключі і відправитися в будь-яку точку континенту коли завгодно. Мало того, можливість просто поїздити вночі по трасі, втискаючи газ в підлогу, дорогого коштує. Але перед тим як фантазія стане реальністю, машину потрібно купити. Саме на цьому етапі виникає безліч нюансів, які потрібно вирішити.

09-02-16-foto-600x276-1

Почати потрібно, мабуть, з ціни. Що краще вибрати: респектабельне авто, що було у вжитку, або новеньку машинку по-простішу? За 500 000 гривень можна придбати Ford Focus, на 100 000 дешевше коштує Jaguar X-Type 2007 року випуску. Говорити про різницю в класі даних машин, думаю, немає сенсу. До речі, і ту, і іншу модель можна купити в салоні «Віннер Автомотів».

Чому вигідно купувати в салоні?

Купівля в спеціалізованому салоні дає ряд переваг. В першу чергу ви отримуєте машину, яка буде стовідсотково в робочому стані. Фахівці салону не тільки ретельно перевіряють кожен вузол перед покупкою у первинного власника, а й дають гарантію на автомобіль.

До порівняння, якщо купувати авто з рук, то в разі критичної несправності повернути свої гроші буде дуже непросто. Навіть при позитивному результаті вас чекає тривалий судовий процес, який потребує чимало коштів.

При покупці в автосалоні все абсолютно по-іншому. Ви маєте право повернути машину протягом 14 днів з моменту покупки, якщо в ній буде виявлена будь-яка серйозна несправність. Мало того, якщо дефект несумісний з нормальною роботою, буде виявлений через два тижні, фахівці сервісу будуть зобов’язані його полагодити або замінити авто.

Що особливого в салоні «Віннер Автомотів»?

«Віннер Автомотів» – це дуже відомий автосалон в місті київ. Головною його перевагою є мультибренд. Тут можна знайти продукцію від таких компаній, як:

  • Ford,
  • Jaguar,
  • Volvo,
  • Land Rover.

Загальна площа автосалону становить 8363 квадратних метра. Дві тисячі віддані під продаж різноманітних автомобілів як нових, так і вживаних. П’ять тисяч займає сервісна зона.

У салоні «Віннер Автомотів» можна придбати не тільки машини, але і запчастини до них, а також різноманітні аксесуари, які дозволять додати вашому залізному коню унікальний і незвичайний вид.

Варто сказати, що салон «Віннер Автомотів» в деякому роді дійсно унікальна споруда. До речі, одна з найбільших у Східній Європі. Щоб домогтися гармонійності торгова площа ділиться на кілька частин в залежності від компанії-виробника. Простіше кажучи, якщо ви шанувальник автомобілів «Форд», то вам не доведеться шукати по всьому залу машини цього бренду. Всі вони будуть зосереджені в одному місці.

Салон постійно організовує цікаві акції, які дозволяють з більшою вигодою купувати не тільки машини, але і аксесуари, а також запчастини до них. Серед найцікавіших:

  • Clean Auto,
  • «Додай індивідуальності своєму авто!»,
  • «Знижки на автомобілі Ford до 6,5 гривень на кожному євро».

Якщо остання акція говорить сама за себе, то про дві попередні потрібно сказати декілька слів. Clean Auto дає можливість при проходженні ТО щомісяця протягом року безкоштовно мити машину, а «Додай індивідуальності своєму авто!» дозволяє зі знижкою в 30 відсотків купити аксесуари до автомобілів «Форд».

До приємних родзинок салону також можна зарахувати лаунж-кафе, наявність кімнат для переговорів, окремі станції технічного обслуговування для автомобілів різних марок і велику мийку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button