Різне

Великоднє яйце рекордсмен

Великоднє шоколадне яйце неймовірних розмірів виготовили кондитери аргентинського міста Сан Карлос де Барілоче (San Carlos de Bariloche). Створення гігантського яйця, яке претендує на звання нового рекордсмена Книги Гіннеса, було приурочено до католицької Пасхи, що відзначалася 8 квітня.

Над виготовленням шоколадного яйця висотою 8.5 метра і діаметром в 5.5 метра працювало 27 кондитерів. На створення яйця-рекордсмена пішло 2 тижні і 4 тонни шоколаду, яким славиться місто – Сан Карлос де Барілоче.

Яйце виготовляли прямо на головній площі міста. Спочатку був побудований дерев’яний каркас, на який потім наносився шоколад. Потім на яйце наклали візерунковий “горошок”, декоративні червоні смужки і, вкінці, святковий напис.

Після презентації яйце “розбили” і розділили між усіма, хто був присутній на урочистій церемонії.

На святі були присутні мер міста Омар гое (Omar Goye) і представники Книги рекордів Гіннеса, які вимірювали і фотографували яйце.

У яйця, виготовленого кондитерами з Сан Карлос де Барілоче, є всі шанси потрапити в книгу рекордів Гіннеса, оскільки це яйце своїми розмірами перевищує розміри попереднього рекордсмена. Попередній рекорд був поставлений бельгійськими кондитерами в березні 2005 року. Їхнє пасхальне яйце досягало 8.32 метра у висоту.

У квітні цього року в Сан Карлос де Барілоче великодній тиждень збігався з Фестивалем шоколаду, який традиційно проводиться з 20 липня 1969 року. На жаль, в 1999 році традиція була перервана, однак, цього року влада міста вирішила відродити знаменитий фестиваль, який приваблює величезну кількість туристів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button