Різні цікавинки

Як вибрати офісне крісло

Як вибрати офісне кріслоСамопочуття і працездатність персоналу безпосередньо залежить від офісних меблів, особливо якщо мова заходить про крісла і стільця. Якщо шафи купе ніяк не впливають на здоров’я людини, то офісні крісла – це те, що повинно забезпечувати зручність протягом усього робочого дня. Перед тим як купити стілець в http://www.dostavkakresel.ru/, необхідно сісти на нього, відчути, наскільки він буде зручний.

Наявність опори з п’ятьма променями і коліщатками, які легко обертаються, пластикових підлокітників, можливості піднімати чи опускати сидіння, не встаючи з крісла – це ознаки якісного крісла. Регулювати зручне положення необхідне легко. Це необхідно, щоб не тіло підлаштовується під форму крісла, а щоб його форма регулювалася відповідно до потреб співробітника.

Офісне крісло повинно мати механізм, що налаштовує висоту амортизатора, який, у свою чергу, позбавляє від різкої зміни навантаження на спину. Форма спинки у якісного крісла ергономічна, є валик в районі поперекового прогину. Настільки важливі якості крісла можливі завдяки потовщення оббивки за допомогою товстого шару пружного поролону. Крім того, необхідні периферичні потовщення на офісному сидінні, щоб вертикальне положення щільно фіксувалося. М’яка і плавна кромка дозволяє уникнути проблем з кровоносними судинами на ногах, які можуть виникнути при їх перетискуванні через неправильну конструкції сидіння.

Якісний матеріал сидіння – це також необхідна умова комфорту і високої працездатності протягом усього робочого дня. Сидіння і спинка повинні бути обтягнуті спеціальною «дихаючою» тканиною, що забезпечує хорошу вентиляцію в місцях зіткнення з тілом людини щоб ??уникнути перегріву, охолодження чи дискомфорту. Елементи меблів, від яких не залежить самопочуття співробітника, можуть бути обтягнуті замінником шкіри або закриті пластиком.

Купуючи меблі на замовлення або купуючи готові, необхідно також визначитися в тому, наскільки будуть необхідні підлокітники при роботі за столом. Щоб зрозуміти, чи варто купувати меблі з підлокітниками, потрібно знати, наскільки часто співробітнику доводиться вставати (для цього необхідна опора), і працює він за комп’ютером (лікті не повинні звисати, інакше в руках буде постійно виникати напруга, що загрожує серйозними проблемами з суглобами).

Таким чином, підбираючи офісні крісла з розумом, ви піклуєтеся про підвищення продуктивності праці підлеглих.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button