Різне

Поняття фігур графічного аналізу

Як поліпшити торгівлю на ринку: поняття фігур графічного аналізу

Робота на ринку Форекс тільки на перший погляд здається легкою. Насправді це постійна наполеглива праця, яка полягає в постійному освоєнні величезної кількості знань, необхідних для успішної торгівлі. Всі отримані знання в тій чи іншій мірі з часом застосовуються в роботі, тому їх в обов’язковому порядку необхідно засвоювати.

05-05-15-foto-600x375-1

До важливої інформації, необхідної для засвоєння, відноситься інформація про фігури тренда на ринку форекс. Дані графічні фігури (патерни або моделі) використовуються в технічному аналізі з метою полегшити роботу трейдеру і дозволити йому отримувати високий прибуток. Фигуры тренда на форекс дозволяють з максимально високою точністю передбачати, в якому напрямку буде рухатися тренд. В цілому, фігурою називають комбінацію ліній на ціновому графіку (це лінії підтримки і опору), які спільно підказують, які висновки можна зробити про подальшу поведінку тренда, про те, чи буде він тривати або ж він розгорнеться. Варто відзначити, що основна функція графічних фігур полягає тільки в тому, щоб підказувати можливе, а не точний напрям трендового руху. Також завдяки фігурам можна визначати величини цих рухів. На цих даних можна засновувати свої торгові рішення, використовуючи досвід та інші допоміжні фактори.

Приступаючи до роботи, слід знати, що графічні фігури бувають двох різновидів – розвороту і подальшого руху. Перші фігури призначені для подачі сигналів про можливу зміну тренда, а другі для прогнозування подальшої тенденції поведінки всередині тренда. Розворотні фігури передбачають подвійну основу, подвійну вершину, потрійну основу, потрійну вершину, голову і плечі, алмаз / діамант, а також перевернуту голову і плечі. Фігури продовження складаються з прапора, трикутника, вимпела, клина, прямокутника. Деякі схильні виділяти і третю групу невизначених фігур – вони призначені для створення сигналів і про продовження, і про зміну трендів. Вони поєднують в собі деякі з трикутників і прямокутник. Знання і розпізнавання їх знадобиться в будь-якій торгівлі на ринку: будь це валютна торгівля, торгівля акціями або торговля металлами. Говорячи про останній різновид торгівлі на Форекс, слід відзначити деякі її переваги.

Ціни на даний актив не стоять на місці, як і у інших товарів – вони характеризуються постійною мінливістю, на яку впливає багато факторів, зокрема попит і пропозиція на актив. Так, завдяки попиту на золото і срібло вартість цих металів за останні роки зросла в кілька разів, що дозволяє на різниці при купівлі / продажу цих активів непогано заробляти трейдерам Форекс. Інвестиції в ці дорогоцінні метали практично завжди виправдані, особливо в період кризи. Торгувати цим активом можна цілодобово п’ять днів на тиждень, крім перерв і час початку та закінчення торгів.

Варто відзначити, що торгівля дорогоцінними металами не сильно відрізняється від роботи з іншими активами і якщо раніше ви працювали, наприклад, з валютою, то перейти на інший актив ви зможете швидко і легко. Також немає нічого складного в роботі з ними і для новачків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button