Фото

Велосипедна фляга з LED-підсвічуванням для безпечних поїздок

Велосипедна фляга з LED-підсвічуванням.
 

Велосипедні прогулянки в темний час доби можуть стати максимально безпечними, якщо взяти з собою велосипедну флягу з підсвічуванням. Можна не сумніватися, що завдяки стильному аксесуару з LED-підсвічуванням велосипедист приверне увагу всіх учасників руху.

Topeak iGlowCageB – фляга для безпеки на дорозі.
 

Заходи безпеки при їзді на велосипеді зайвими не бувають. Фари, світлові відбивачі, сигнал, шолом – все це може зберегти життя і здоров’я велосипедиста у небезпечних ситуаціях. Особливо ефективними засобами безпеки на дорозі є ті, які дозволяють учасникам дорожнього руху помітити велосипед навіть в умовах обмеженої видимості.

Topeak iGlowCageB: зручно і стильно.
 

Проект Topeak iGlowCageB передбачає перетворення велосипедної фляги для води у засіб безпеки на дорозі. Поєднати, здавалося б, несумісне вдалося, завдяки інтеграції у Topeak iGlowCageB світлових LED-елементів. Коли фляга «включена», вона починає підсвічуватися одним з п’яти різних кольорів, на вибір власника пляшки. В арсеналі фляги є синє, зелене, біле, жовте і червоне підсвічування.

Пляшка може освітлюватися в одному з двох режимів: постійному і змінному. В постійному режимі фляга пропрацює близько 50 годин. У змінному режимі – більше 100 годин. Фляги Topeak iGlowCageB виконані з ударостійкого пластику. Габарити – 7.8х8.3х15.4 см. В комплект з флягою входить також чохол і елемент кріплення, за допомогою якого її можна кріпити на раму велосипеда в будь-якому зручному місці.

Topeak iGlowCageB: зручно і безпечно.
 

Пляшка має зручний вирізної хват під руку. Працює фляга iGlowCageB, так само як і будь-яка інша спортивна фляжка – за принципом соски з клямкою.

Topeak iGlowCageB – світна безпека.
 

Зараз фляга iGlowCageB продається в Інтернеті за 30 доларів США. В комплект з пляшкою виходить також два запасні акумулятори, батареї класу CR2032. Сама фляга важить всього 56 грам. Прослужити вона, як стверджують автори проекту, зможе більш 50 років. Найголовніше те, що iGlowCageB дозволяє зробити велосипедиста помітнішим в умовах обмеженої видимості на дорозі.


Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button