Технології

Літаючий автомобіль Terrafugia сертифікували для польотів

Допуск на автомобільні дороги компанія планує отримати до кінця 2022 року.

Terrafugia

Американська компанія Terrafugia, яка займається створенням літаючого автомобіля і в 2017 році куплена китайським концерном Geely, сертифікувала свою розробку Transition для польотів, отримавши на неї документ від Федерального управління цивільної авіації США (FAA).

FAA сертифікувало літаючий автомобіль по категорії Special Light-Sport Aircraft (LSA), особливий легкий спортивний літак, що дозволяє Terrafugia Transition підніматися в повітря. Але їздити по автомобільним дорогам на цьому транспортному засобі поки незаконно – Національне управління безпекою руху на трасах (NHTSA) поки не сертифікувало Transition як автомобіль. У Terrafuagia планують завершити цю роботу до кінця 2022 року.

Літаючий автомобіль Terrafugia сертифікували для польотів
Terrafugia

«Ми дуже раді, що отримали сертифікат льотної придатності для нашої базової версії. Під час надзвичайно
непростого року пандемії наша команда зосереджено працювала, покращувала систему якості,
завершила критичні аспекти проєктування, побудувала автомобіль, завершила 80 днів льотних випробувань, підготувала 150 технічних документів і успішно пройшла аудит FAA, отримавши сертифікат. Це величезне досягнення, яке надає імпульс нашій місії зі створення першого в світі практичного використання літаючого автомобіля »,зазначив віце-президент і генеральний директор Terrafugia Кевін Колберн.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button