Різне

Вибір плитки в ванну кімнату

foto_cikavosti_09.07.2014-01Плитка – кращий оздоблювальний матеріал для ванної кімнати, але перед початком її укладання завжди постають питання: як і яку вибрати плитку. Керамічна плитка призначена для виконання технічної та естетичної функцій. Адже вона повинна відповідати вимогам облаштовань приміщення і побажанням господарів.

Естетична функція

Естетична функція http://keramdev.com.ua/ полягає в тому, що вона повинна поєднуватися із загальним інтер’єром ванної кімнати, гармоніювати за кольором, розмірами і освітленню. У маленькій ванній кімнаті не підійде великомасштабна плитка, тому краще взяти меншу плитку світлого кольору з глянцевим блиском. У великому приміщенні можна використовувати великогабаритну плитку темних тонів і матовим покриттям. Красиво виглядає градієнт, коли темна плитка лягає внизу, а чим вище, тим світліший тон плитки.

Технічна функція

Технічна функція плитки, як ви здогадуєтеся, полягає у володінні хороших технічних характеристик, щоб протистояти механічним і хімічним впливам, а також високій температурі і вологості. Чим більше буде впливу на плитку, тим вищі вимоги до захисних властивостей.

При користуванні ванної кімнати часто косметика, миючі засоби та засоби особистої гігієни потрапляють на підлогу і стіни – таким чином, відбувається вплив хімічних речовин. Тому вибираючи плитку для ванної краще віддати перевагу тій, що володіє підвищеною стійкістю до хімічного впливу.

Який обсяг плиток замовляти?

Щоб відповісти на це питання потрібно в першу чергу знати відповіді на такі питання:

– Які розміри підлоги і стін, які плануєте облицювати?
– Який малюнок і спосіб укладання плитки (стикування з проміжком в пару міліметрів між плитками або впритул, з швом-проміжком розташованим зигзагом / в шаховому порядку або прямолінійно, з діагональним або паралельним розташуванням плиток)?

Крім цього повинні враховується і такі моменти:

– Яка б не була партія плитки, завжди існує ймовірність виявити дефектний зразок.
– Частина плиток буде використана на обрізку і піде у відходи. Її кількість залежить від техніки і малюнка, а також геометрії приміщення (виступи, вигини).
– Після укладання обов’язково залишають кілька запасних штук для ремонту.
– Взявши до уваги дані умови слід замовляти плитку на 5-10% більше тієї кількості, яке ви порахували відразу. Це дуже важливо, оскільки така ж плитка з іншої партії може виявитися не ідентичною. Плитка повинна збігатися у всіх упаковках.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button