Ґаджети

Вибираємо монітор для щоденної роботи

Проблема вибору гарного та якісного монітору є більш складною ніж, обрати власне комп’ютер. Тим більше, що ринок моніторів переповнений різними видами, розмірами і т.д. Це ускладнює вибір покупки. А це пристрій, який потрібен кожного дня, адже відображує те, що здійснюється у комп’ютері. Тож слід підбирати монітор так, аби було зручно за ним працювати й отримувати найменшої шкоди для ваших очей.

Отже, кожного дня за комп’ютерним монітором ми працюємо, вчимося й розважаємося, що ще раз вказує на важливість ідеального вибору такого пристрою. Але якщо ваша робота – це розваги? Таке може бути, якщо ви працюєте ігровим тестером чи займаєтесь кіберспортом. Тоді особливо треба звернути увагу на професійний ігровий монітор – LG 24MP59G-P.

Відсутність зайвого у дизайні

Це дійсно надто важливий критерій для ігрового монітору, оскільки за «роботою» вам ніщо не має заважати, й має бути максимально комфортним. Ігровий монітор LG має окрім того, що стильний дизайн, так він ще й розроблений з урахуванням усіх вимог, які висувають професійні геймери. Головне мото у інженерів таких моніторів – «Нічого зайвого – тільки зручність!». Вигляд та конструкція монітору LG 24MP59G-P занурюють у захопливий простір гри, адже окрім неї вас нічого не має відволікати.

Технічні параметри LG 24MP59G-P

Це 23,8-дюймовий монітор з IPS матрицею, що вказує на неймовірний досвід та захопливі відчуття від процесу гри. Така матриця має ті переваги у чіткості відображення, точності передачі кольорів та максимальних кутах огляду, що дозволяють перенести гру на інший рівень сприйняття. Отже, монітор LG має розподільну здатність 1920 х 1080 пікселів на дюйм з кроком пікселя 0,2745. Кількість кольорів – 16,7 млн кольорів. Максимальний рівень яскравості 250 Кд/м?, а контрастності – 1000:1. Кути огляду, при яких зображення буде чітко видно й без усіляких викривлень та деформацій складає 178°. Важливий параметр для такого параметру швидкість відгуку – 5 мс.

Ігрові режими та технології

І тут інженери LG дуже постаралися й зробили цей монітор таким бажаним для більшості геймерів. Всі характеристики монітору, які до речі притаманні й дуже хорошим не-ігровим моніторам майстри LG доповнили спеціальними технологіями та рішеннями, що мають на меті покращувати гру та максимально затягувати в неї.

Найперше слід сказати про технологію FreeSync, яка покликана забезпечувати плавність переходів у динамічних іграх із високою розподільною здатністю. Завдяки цій технології в іграх ви не помітите розривів чи ривків зображення, що виникають внаслідок неузгодженості роботи відеокарти та монітора.

З функцією Black Stabilizer (Стабілізація чорного кольору) будете розрізняти набагато більше деталей в чорному та інших темних кольорах. В підтримку цій функції йде технологія 1ms Motion Blur Reduction, який скорочує час відгуку, що особливо відчутно у динамічних іграх.

Родзинкою цього монітору є можливість використання кількох ігрових режимів зображення за допомогою підрежимів FPS Game1, FPS Game2, RTS Game, або власноруч відкаліброваним підрежимом.

Завітайте до магазинів Фокстрот, аби на власні очі пересвідчитися у якості такого професійного ігрового монітору.

Кнопка «Наверх»