Поради

Вічно популярні настільні ігри

Купити настільні ігри – значить організувати дійсно якісне та розвиваюче дозвілля для компанії будь-якого розміру: друзів, знайомих, сім’ї. Популярні ігри на слуху у всьому світі, а тепер їх можна придбати і в Україні.

Зазначимо, що раніше спостерігався дефіцит якісних настілок у країні. Багато хто задовольнявся Монополією, Аліасам тощо, а ось сюжетними чи рольовими тайтлами порадіти міг не кожен. Тепер це не проблема, тому що асортимент дійсно широкий і кожен зможе купити настільні ігри за перевагами.

Різновиди та вибір ігор

Перш ніж перейти до покупки, радимо ознайомитися з відгуками реальних покупців, а також гравців. Зазначимо, що популярні настільні ігри поділяються на такі види:

 • Для сім’ї.

Їхнє головне завдання зробити спільне дозвілля найбільш веселим і навіть розвиваючим, зміцнюючи відносини між членами сім’ї. Не дивно, що такі настільні ігри очолюють рейтинги. Відрізняються простими правилами та легким ігровим процесом.

 • Для компанії друзів, знайомих.

Тут же правила можуть бути набагато складнішими – все залежить від переваг. Одні вибирають 500 злісних карток, а інші Dungeons&Dragons.

 • Дитячі.

В основному це розвиваючі ігри. Це досить прості, веселі та барвисті настільні ігри. Подібні розваги призначені для дітей різного віку.

 • Винятково для двох.

Все також залежить від ваших цілей та переваг, оскільки існують Love-фанти, або Knock-Knock Dungeon. Простими словами, одні мають на увазі дух суперництва, а інші покликані зблизити учасників.

Якщо ви вивчаєте мови, існують популярні настільні ігри, які чудово в цьому допоможуть, розвиваючи навичку та розуміння сленгу.

Параметри настілок

Практично всі фахівці сходяться на думці, що настільні ігри позитивно впливають на нервову систему, розвантажуючи її. Регулярні партії стабілізують емоційний стан – усі проблеми відходять на другий план.

Переваги на цьому не закінчуються:

 1. розвиток логічного і навіть стратегічного мислення;
 2. поліпшення реакції, дрібної моторики;
 3. можливість легко концентрувати увагу на деталях;
 4. розширюють світогляд;
 5. вчать простий комунікації з іншими учасниками та знаходити спільну мову.

Інтернет-магазин Дім Ігор: основні переваги

Широкий асортимент та постійна наявність популярних настільних ігор, мабуть, основна перевага. Настільки за смаком та бюджетом знайде і професіонал, і новачок. На сайті представлені:

 • простий пошук ігор. Скористайтеся докладним фільтром, щоб підібрати цікаві для вас серії;
 • детальний огляд, повний опис, характеристики комплекту;
 • доставка по всій Україні.

Зазначимо, що в інтернет-магазині працюють ентузіасти, тому вони із задоволенням допоможуть підібрати настільну гру для особистого дозвілля чи подарунок. Найкращі настілки за приємними цінами вже в наявності в інтернет-магазині Будинок Ігор.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button