Земля

Відмова від нафти і газу може призвести до краху цивілізації, вважає Елон Маск

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що в найближчому майбутньому людству неминуче доведеться використовувати нафту і газ.

Своє “передбачення” Маск висловив під час енергетичної конференції в норвезькому місті Ставангер.

“Якщо дивитися реалістично, то я думаю, що в короткостроковій перспективі нам потрібно буде використовувати нафту і газ, тому що інакше цивілізація впаде», — заявив засновник Tesla. 

Маск не в перше висловлюється на цю тему. Відомо, що він – один з найголовніших скептиків швидкого переходу на чисту енергію. За його словами, перехід до стійких джерел енергії — найбільший виклик для людства, процес може зайняти кілька десятиліть.

Всупереч прогнозу засновника Tesla, ЄС збирається витратити €300 млрд на «зелений» перехід.

“Зараз Євросоюз в рамках ініціативи REPowerEU виділить 300 млрд євро інвестицій, щоб здійснити зелений перехід. Кожен кіловат енергії, який Європа зможе генерувати завдяки енергії Сонця, вітру, біомаси або зеленого водню знижує потреби в брудних видах викопного палива», — заявила Урсула Фон дер Ляйен, глава Єврокомісії. 

Країни ЄС зобов’язалися знизити споживання газу на 15% і складувати цей обсяг у сховищах, що дозволить заощадити ще до 45 млрд куб.м природного газу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments