Головна / Фото / Будиночок у вигляді місячного посадкового модуля

Будиночок у вигляді місячного посадкового модуля

Американець спроектував і побудував прототип маленького будинку, що нагадує місячний посадковий модуль.


Kurt Hughes

Курт Хьюз (Kurt Hughes) вчився на архітектора, однак останні 35 років свого життя провів, розробляючи дизайн яхт. Ймовірно, цей досвід допоміг йому реалізувати новий, вельми незвичайний проект — створити унікальний будиночок у вигляді… місячного посадкового модуля.

Kurt Hughes

Як розповів Хьюз виданню The Seattle Times, на створення такого проекту його надихнув космічний табір при Музеї авіації в Сіетлі (Museum of Flight), який його молодша сестра відвідувала близько 10 років тому. В наступні роки він розробив і побудував прототип — при цьому у разі необхідності він змінював дизайн, щоб бути впевненим в тому, що на таку споруду можна буде отримати офіційний дозвіл і вона зможе служити в якості будинку, передає New Atlas. Lunar Lander (таку назву отримав будиночок) підтримується трьома сталевими балками, які, як повідомляється, дозволяють розміщувати його і на пересіченій місцевості, і закріплючи спеціальними тросами.

Kurt Hughes

До входу в будиночок ведуть сходи, і, зайшовши всередину, відвідувачі опиняються в приміщенні площею приблизно 22 квадратних метра, з дуже комфортабельним, приємним на вигляд інтер’єром. Всередині Lunar Lander можна помітити, зокрема, обідній стіл, невелику кухню, ванну, а також сходи, що ведуть вниз, в спальну кімнату. Нагорі будиночка видно скляний купол, а збоку — кругле вікно, схоже на ілюмінатор. Повідомляється, що Lunar Lander не підключений до електромережі, а отримує електроенергію за допомогою сонячних панелей.

Kurt Hughes

Хьюз планує і далі проектувати дизайн Lunar Lander, розробляючи нові, поліпшені прототипи.

Натхнення: www.popmech.ru