Людина

Названі ознаки справжньої геніальності

На думку американських вчених-психологів, щоб визначити в людині генія зовсім не обов’язково піддавати його проходженню численних тестів на інтелект, типу IQ-тесту і т. д. Достатньо проаналізувати його спосіб життя і звички.

Як наголосили експерти, ознаки геніальності досить прості, але їх колеги – відомі психологи та лікарі продовжували розробляти складні тести, замість того, щоб розповісти світу про більш прості способи дізнатися генія.

За їх словами, люди, розум яких в рази гостріше розуму інших, практично завжди не мають режиму сну. Вони лягають спати тоді, коли хочуть цього, а не тоді, коли «прийшов час». Найчастіше вони засипають ближче до середини ночі, а часом і на світанку.

На думку фахівців, це пов’язано з особливостями роботи мозку геніїв, який бажає продовжувати функціонувати і творити щось велике, а не відбувати в царство Морфея.

Друга відмітна ознака геніальної людини, за словами психологів з США – любов до брутальної лайки з приводу і без. Так-так, геніальні люди просто обожнюють матюкатися завжди і скрізь. Але в даному випадку нецензурщину в їх виконанні цілком можна вибачити, оскільки вона є лише реакцією мозку і спосіб відповіді на поставлене питання.

Як пояснюють експерти, мозок таких людей в одну мить починає генерувати відповідь і не морочиться над тим, щоб вибирати правильні вирази.

На третьому місці в шкалі за визначенням геніальності стоїть любов до безладу.

Генії не обтяжують себе прибиранням і не надто шанують чистоту в будинку і на своєму робочому місці. Це пов’язано з тим, що вони не готові витрачати свій час на побутові клопоти у вигляді витирання пилу та миття підлог, якщо можуть винайти щось на користь людству.

Крім того, понад-обдаровані люди буквально вважають себе повелителями хаосу, чудово орієнтуються в ньому і обожнюють знаходитися серед розкиданих речей.

Втім, вчені попереджають, що перш ніж почати оцінювати себе або своїх знайомих по цій шкалі, намагаючись знайти ознаки геніальності, варто навчитися розрізняти інформацію.

Так, убогий словниковий запас, лінь і безсоння нічого спільного з вищеописаним не мають. І взагалі, всі генії і творчі люди завжди є гіперактивними, їх мозок щомиті підганяє до тих чи інших дій, саме тому їх не вистачає на повсякденне життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button